niedziela, 5 marca 2017

Otwieram kolekcjonerkę "Horizon Zero Dawn" na PS4

Nie ma nic lepszego niż zapach farby z figurki o poranku

Dziś otwieram kolekcjonerską edycję "Horizon Zero Dawn", exclusive'a na Playstation. Gra jest dostępna w sprzedaży od 1.03.2017.
Trzeba przyznać japońskiemu koncernowi, że ich gry na wyłączność to prawdziwe perełki zarówno jeżeli chodzi o dopracowanie techniczne jak i warstwę fabularną.
Zdążyłam już rozegrać kilka partyjek HZD i muszę przyznać, że ma ona szansę o ubieganie się o tytuł najciekawszej gry roku. Oczywiście jeszcze za wcześnie na ostateczne wyroki (czekamy choćby na "Mass Effect" i "Pray"), Być może Quantic Dream nas zaskoczy i okaże się, że "Detroit" również pojawi się w 2017. Co by było, gdyby okazało się, że CD Project RED już kończy prace nad "Cyberpunkiem 2077"?
Ale, pozostawmy marzenia i wróćmy do rzeczywistości.


Edycja kolekcjonerska "Horizon Zero Dawn" zawiera figurkę Aloy przygotowaną przez Gentle Giant, Artbook od Dark Horses i steelbook. Oprócz tego w środku znajdziemy również dwa kupony na pobranie zawartości cyfrowej.

Miam ogromne szczęście, że udało mi się wyszarpać kolekcjonerkę - pojawiły się ogromne problemy z dostępnością i wiele sklepów anulowało zamówienia swoich klientów.
Gdybyście poszukiwali takich specjalnych wydań, sprawdzajcie sklep ultima.pl

Przy okazji mogę polecić również wrocławski Black Games: blackgames.pl
To dobre miejsce nie tylko do zakupu aktualności, ale też żeby znaleźć starsze wydania. Czego nie znalazłam na Ultimie, Było na BG


Na rozpakowanie wciąż czekają figurki "Wiedźmina".
Może do dobry moment, aby nagrać coś w tym temacie? Marzec na kanale w ogóle upłynie pod znakiem gier. Na pewno omówię wspomniany już wcześniej "Mas Effect" (premiera 23.03). Mam w głowie kilka pomysłów, inspiracji nie brakuje. Jedyne, czego brak wiecznie mi doskwiera, to czas. Wiele materiałów ukazałoby się dużo wcześniej, gdyby nie permanentny niedoczas.
Jeżeli ktoś ma do odsprzedania kilka dodatkowych wolnych godzin, w ciągu doby, to chętnie przyjmę ;)

Jak się wam podoba figurka i jakie są wasze wrażenia?
Odpalcie filmik i podzielcie się swoimi wrażeniami.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz